Bij aankomst parkeer je direkt voor je eigen huis, max, 2 auto's. Op de parkeerplaats is ruimte voor het gratis parkeren van extra auto's, aanhangers of trailers. Op de begane grond de woonkamer met een gezellige open keuken. Overal in de woonkamer kun je heerlijk van het uitzicht genieten. Breedbeeld tv en wifi ontbreken uiteraard niet. Soms moet je toch nog een uurtje werken of je emails checken. Hier is een echte werkplek ingericht met uitzicht op het water.
Via de schuifpui kom je op je grote zonnige terras. De tuinmeubelen staan klaar zodat u vele uurtjes buiten kunt genieten. De aanlegsteiger is helemaal voor jou, dus je kunt naar hartelust vissen, zwemmen of er een bootje neerleggen. Heb je geen eigen bootje, dan kun je bij ons een bootje huren.
Boven zijn 2 slaapkamers elk voorzien van een 2 persoons bed. De badkamer heeft een dubbele wastafel, toilet en een ligbad met bubbels. Na een lange fietstocht kun je heerlijk ontspannen in het bubbeltjesbad.
In de berging is ruimte om eigen fietsen te parkeren. Op de grote parkeerplaats van het park is ruimte om gratis extra auto's, aanhanger of trailers te parkeren.
Leuk vakantiehuis voor jong en oud.